"Mój pierwszy maraton" - Tim Rogers

Udział w maratonie to ogromne wyzwanie. Jest to jednak w zasięgu twoich możliwości. Jeśli tylko chcesz, możesz osiągnąć ten cel. Pomoże ci w tym "Mój pierwszy maraton".


Większość ludzi jest w stanie przebiec maraton, jednak postrzegają go jako wyzwanie całkowicie poza zasięgiem ich możliwości. Wystarczy przyjrzeć się uczestnikom miejskich maratonów w Londynie czy Nowym Jorku - nie wszyscy są doświadczonymi biegaczami. Pochodzą z różnych środowisk, różnią się wagą i wzrostem. Przygotowanie przeciętnej osoby do maratonu wymaga odpowiedniego treningu, czasu i rozwagi. Bezpieczny i skuteczny trening do maratonu wymaga planu. Obserwując Maraton Londyński krok po kroku poznasz tajniki przygotowań i startu w maratonie.

Kup książkę za 20,90 zł zamiast 29,90 zł

Ta książka daje optymalny plan terningowy, dzięki któremu znacznie zmniejsza się ryzyko kontuzji, a ty zyskujesz większą motywację i osiągasz lepsze wyniki.


KUP TERAZ


Recenzje książkiPatroni medialni:
Patroni medialni:

Autorzy:

Tim Rogers
Tim Rogers

Zaczął biegać 1996 roku. Dziś ma na swoim koncie 62 ukończone maratony w różnych częściach świata i jest rekordzistą Global Challenge (siedem maratonów ukończonych w najkrótszym czasie). Trenował tysiące biegaczy jako trener osobisty i za pośrednictwem internetu. Bierze udział w imprezach biegowych na całym świecie.Wielu osobom pomógł w ukończeniu maratonu w Londynie oraz innych biegów maratońskich w różnych zakątkach świata.