"Przyspieszenie" - Keith Code

Analizuj i ćwicz technikę jazdy motocyklem. Czytaj, wsiadaj na motocykl i próbuj wykorzystać wiedzę w praktyce. Przyswojone umiejętności dodadzą ci sił i wiary we własne możliwości.


Kup książkę za 29,40 zł zamiast 42,00 zł


Książka prezentuje konkretne techniki i zasady szybkiej jazdy motocyklem, które pozwolą ci poznać własne możliwości oraz rozumieć wszystkie jej aspekty. Dysponując odpowiednią wiedzą, możesz się doskonalić i przekraczać kolejne granice, niezależnie od tego, jaki cel nam przyświeca. Określ cele i myśl o podejmowanych w trakcie jazdy decyzjach. Pamiętaj - to, czego nie rozumiesz lub nie potrafisz, pochłania większą część twojej uwagi. A podczas jazdy motocyklem tylko od ciebie zależy, co się za chwilę stanie.


KUP TERAZ


Recenzje książki


Autorzy:

Keith Code
Keith Code

Założyciel i dyrektor California Superbike Cornering Schools. Trenował dziesiątki tysięcy motocyklistów z całego świata, od początkujących po członków zespołów fabrycznych.

Do 2009 roku, zawodnicy, którzy zostali przeszkoleni w jego szkołach lub przez niego osobiście wygrali 49 mistrzostw świata i wyścigów. California Superbike Schools ma ponad 90 oddziałów w 15 krajach i przeszkoliły dotychczas 150.000 zawodników.

Książki, kursy i technika jazdy Code’a wyznaczają standardy szkoleniowe od ponad dwudziestu lat. Nikt nie włożył tyle pasji i oddania w naukę techniki jazdy na motocyklu, co on.

Code zaczął jeździć motocyklem w latach 50., a pierwszy wyścig zaliczył w wieku 16 lat. Poza jazdą motocyklem jest pisarzem i wynalazcą. Jest prawdopodobnie najbardziej znanym i najlepszym instruktorem jazdy motocyklowej po torze.

Jest członkiem Kościoła Scjentologicznego, a jego życie jest uznawane przez tę instytucję za sukces. Code mieszka z żoną Judy w Glendale, w Kalifornii. Ma jednego syna, Dylana.