"Wyprawy motocyklowe" - Robert Wicks


Przygody na motocyklach zmieniają życie. Rozbudzają uśpione pragnienia poznawania i odkrywania, zmieniają sposób myślenia o sobie i innych, o świecie. Niewiele rodzajów aktywności ma na nas równie fundamentalny wpływ.


Kup książkę za 37,80 zł zamiast 54,00 zł


Książka wraz z towarzyszącymi jej zdjęciami została pomyślana i napisana przede wszystkim po to, by inspirować do działania. Ma również ułatwić ci przebrnięcie przez większość spraw, które trzeba załatwić przed wyruszeniem z domu oraz wskazać najważniejsze rzeczy, na które trzeba zwracać uwagę w drodze. Ostatnia jej część zawiera opisy trzech różnych wypraw, które pokażą, jakie przygody czekają również na ciebie.


KUP TERAZ


Recenzje książkiPatroni medialni:
Patroni medialni:

Autorzy:

Robert Wicks
Robert Wicks

Motocyklista z zamiłowania, poszukiwacz przygód, fotograf, pisarz. Na dwóch kołach, odwiedził ponad 50 państw, między innymi Mozambik, Islandię, Peru i Japonię. Wspiął się na Kilimandżaro, lata na paralotni. Autor pięciu książek z cyklu „Wyprawy motocyklowe”. Jest stałym prelegentem na spotkaniach motocyklowych i podróżniczych. Wychował się w Republice Południowej Afryki, a obecnie mieszka w Wielkiej Brytanii.