"Przyspieszenie II" - płyta DVD


Obserwuj innych motocyklistów i sprawdź jak zastosować wskazówki Keitha Code'a w rzeczywistości.


Kup płytę za 32,00 zł zamiast 49,99 zł


Techniki, o których mogłeś przeczytać w dwóch częściach "Przyspieszenia" teraz możesz obejrzeć na DVD. Sfilmowano je przy użyciu wielu, ustawionych pod różnymi kątami kamer, zdjęć z motocykla i animacji komputerowych. Tak powstały dwie godziny, ekscytującego, ale i bogatego w cenną wiedzę motocyklowego widowiska. Zobacz, jak kierować ciałem, kontrolować gaz, prawidłowo obrać tor jazdy i punkty skrętu.


KUP TERAZ


Autorzy:

Keith Code
Keith Code

Założyciel i dyrektor California Superbike Cornering Schools. Trenował dziesiątki tysięcy motocyklistów z całego świata, od początkujących po członków zespołów fabrycznych.

Do 2009 roku, zawodnicy, którzy zostali przeszkoleni w jego szkołach lub przez niego osobiście wygrali 49 mistrzostw świata i wyścigów. California Superbike Schools ma ponad 90 oddziałów w 15 krajach i przeszkoliły dotychczas 150.000 zawodników.

Książki, kursy i technika jazdy Code’a wyznaczają standardy szkoleniowe od ponad dwudziestu lat. Nikt nie włożył tyle pasji i oddania w naukę techniki jazdy na motocyklu, co on.

Code zaczął jeździć motocyklem w latach 50., a pierwszy wyścig zaliczył w wieku 16 lat. Poza jazdą motocyklem jest pisarzem i wynalazcą. Jest prawdopodobnie najbardziej znanym i najlepszym instruktorem jazdy motocyklowej po torze.

Jest członkiem Kościoła Scjentologicznego, a jego życie jest uznawane przez tę instytucję za sukces. Code mieszka z żoną Judy w Glendale, w Kalifornii. Ma jednego syna, Dylana.