"Przyspieszenie II" - Keith Code

Wykorzystaj wiedzę Keitha Code'a i doskonal umiejętność jazdy motocyklem. "Przyspieszenie II" zawiera jeszcze więcej konkretów na temat techniki jazdy i porusza typowe problemy, z którymi spotykają się motocykliści. 


Kup książkę za 27,90 zł zamiast 39,90 zł


Dowiedz się więcej na temat kontroli gazu, zachowania dobrej pozycji na motocyklu, wykorzystania jego budowy do utrzymania stabilności i o pokonywaniu zakrętów.Odpowiednie szkolenie i praktyka pomogą ci przekroczyć granicę paniki i pozwolą czerpać przyjemność z bezpiecznej jazdy z dowolną prędkością.


KUP TERAZ


Recenzje książki


Autorzy:

Keith Code
Keith Code

Założyciel i dyrektor California Superbike Cornering Schools. Trenował dziesiątki tysięcy motocyklistów z całego świata, od początkujących po członków zespołów fabrycznych.

Do 2009 roku, zawodnicy, którzy zostali przeszkoleni w jego szkołach lub przez niego osobiście wygrali 49 mistrzostw świata i wyścigów. California Superbike Schools ma ponad 90 oddziałów w 15 krajach i przeszkoliły dotychczas 150.000 zawodników.

Książki, kursy i technika jazdy Code’a wyznaczają standardy szkoleniowe od ponad dwudziestu lat. Nikt nie włożył tyle pasji i oddania w naukę techniki jazdy na motocyklu, co on.

Code zaczął jeździć motocyklem w latach 50., a pierwszy wyścig zaliczył w wieku 16 lat. Poza jazdą motocyklem jest pisarzem i wynalazcą. Jest prawdopodobnie najbardziej znanym i najlepszym instruktorem jazdy motocyklowej po torze.

Jest członkiem Kościoła Scjentologicznego, a jego życie jest uznawane przez tę instytucję za sukces. Code mieszka z żoną Judy w Glendale, w Kalifornii. Ma jednego syna, Dylana.