"Pływanie dla każdego" - Terry Laughlin

Książka skierowana do wszystkich, bez ograniczeń wiekowych i kondycyjnych. Dzięki niej staniesz się ekspertem rozumiejącym, w jaki sposób ludzkie ciało zachowuje się w wodzie i jak to wykorzystać, by pływać lepiej.


Te same powody, dla których pływanie jest trudniejsze do opanowania niż sporty lądowe sprawiają, że możemy nauczyć się pływać z niezwykłym wdziękiem i płynnością. Oraz czerpać z tego nieograniczoną satysfakcję. Pływający dla zdrowia i kondycji nauczą się w pełni wykorzystywać każdą minutę, a ci, którym zależy na prędkości, znajdą dla siebie cenne informacje na każdej stronie książki. "Pływanie..." pomoże też doświadczonym i utytułowanym pływakom odświeżyć i urozmaicić trening. Pomoże przyswoić rewolucyjną i dającą wspaniałe rezultaty metodę Total Immersion opracowaną przez Laughlina, którą stosuje m.in. Michael Phelps.

Kup książkę za 20,60 zł zamiast 29,50 zł

Wiedza zebrana w książce to efekt szkoleń tysięcy pływaków otwartych na doskonalenie swoich umiejętności. Niezależnie od tego, jaki sposób lektury wybierzesz, obiecujemy, że pływanie odkryjesz na nowo i będziesz z niego czerpać jeszcze więcej przyjemności.


KUP TERAZ


Recenzje książki


Autorzy:

Terry Laughlin
Terry Laughlin

Twórca metody Pełnego Zanurzenia (Total Immersion), trenuje pływaków od 21. roku życia. Od początku intuicyjnie wyczuwał, że pływanie, to niekoniecznie sport wytrzymałościowy, jak się powszechnie uważa.

Obserwował najlepszych trenowanych przez siebie pływaków i wyciągał wnioski – pływają bez zmęczenia, z większą gracją niż inni. Przez lata wyszkolił wielu zawodników, którzy odnieśli sukcesy na krajowych zawodach cyklów: NCAA Division III, National YMCA, U.S. Junior National Championships. Trenowani przez niego pływacy kwalifikowali się do prób olimpijskich w 1980, 1984 i 1980 roku.

Pod koniec lat 80. spotkał Billa Boomera, który odmienił jego myślenie o pływaniu. W ciągu kolejnych ośmiu lat Terry Laughlin opracował kompletny, rewolucyjny program pływacki – który nazwał Pełne Zanurzenie (Total Immersion). Dziś metoda Pełnego Zanurzenia jest doskonale znana w pływackim światku i korzystają z niej najlepsi na świecie zawodnicy.