"Motocyklista doskonały" - David L. Hough

Wiedza i doświadczenie wielu motocyklistów zawarte w jednej, cenionej przez miłośników jednośladów książce. Naucz się stosować przeciwskręt, prawidłowo pracować gazem w zakręcie, wykonać unik i ostro zahamować bez wywrotki.


Kup książkę za 36,40 zł zamiast 52,00 zł


Właśnie jesteś na początku drogi do osiągnięcia prawdziwej doskonałości w prowadzeniu motocykla. Zrozum na czym polega ryzyko związane z jazdą na motocyklu i kontroluj je w każdej sytuacji. Poznaj na własnej skórze, czym jest bycie dobrze wyszkolonym motocyklistą. Dowiedz się, na czym polega dynamika jazdy i wypróbuj w praktyce zalecenia autora. Weź książkę do garażu i poeksperymentuj z własnym motocyklem albo wybierz się na przejażdżkę i spróbuj wsłuchać się w to, co mówi ci maszyna.


KUP TERAZ


Recenzje książki


Autorzy:

David L. Hough
David L. Hough

Od lat jeździ na motocyklu, od lat także pisze o swojej pasji jako dziennikarz. Przejechał na dwóch kołach całą Amerykę Północną i Europę, był również na motocyklowej wyprawie w RPA.

Sam remontuje i naprawia swoje maszyny, jeździ także z wózkiem bocznym. W trudnym terenie radzi sobie równie dobrze, jak na szosie. Wszystko, co opisuje w książce, wynika z długoletniego doświadczenia.

Blisko trzydzieści lat w siodle pozwoliło mu opracować i opisać w cyklu artykułów techniki i ćwiczenia pozwalające doskonalić technikę jazdy i unikać wypadków. Publikował w wielu pismach. Najbardziej znany jest jego cykl artykułów “Proficient Motorcycling” (“Motocyklista doskonały”) w miesięczniku "Motorcycle Consumer News". Uhonorowany wieloma prestiżowymi nagrodami amerykańskiej Motorcycle Safety Foundation (MSF). Poza dziennikarstwem David zawodowo zajmuje się sporządzaniem ilustracji technicznych. Jest także fotografem i rysownikiem instrukcji, m.in. dla przemysłu lotniczego. Jego artykuły, podobnie jak książka “Motocyklista doskonały”, ilustrowane są jego własnymi zdjęciami i znakomitymi rysunkami.

David stworzył pierwszy w historii pełny program szkolenia dla osób prowadzących motocykle z wózkami bocznymi. Jest także konsultantem do spraw bezpieczeństwa MSF i innych amerykańskich oraz europejskich fundacji i stowarzyszeń promujących bezpieczną jazdę na motocyklu.