"Mój pierwszy triatlon" - Steve Trew

Doskonały punkt wyjścia dla każdego, kto właśnie zarejestrował się w pierwszym triatlonie lub planuje wziąć udział w takiej imprezie. Przyda się również tym, którzy mają już na koncie kilka startów, chcą poprawić wyniki.


Szukasz praktycznych wskazówek, jak zyskać cenne sekundy? Książka daje ci programy treningowe rozwijające każdą z trzech dyscyplin, dzięki którym uda się poprawić twój czas.

Kup książkę za 24,40 zł zamiast 34,90 zł

Zawarte w niej wskazówki to m.in.:

  • informacje o tym, jakie wyposażenie będzie przydatne, a jakie nie,
  • najważniejsze informacje dotyczące pływania w wodach otwartych,
  • jak trenować więcej niż jedną dyscyplinę, czyli zakładki,
  • porady na temat diety i suplementów,
  • wskazówki dotyczące pozytywnego nastawienia,
  • sześciomiesięczny plan treningowy prowadzący do pierwszych zawodów.

KUP TERAZ


Recenzje książkiPatroni medialni:
Patroni medialni:

Autorzy:

Steve Trew
Steve Trew

Po raz pierwszy wystartował w triatlonie 25 lat temu. I to odmieniło jego życie. Wcześniej startował w zawodach pływackich, rowerowych i biegowych. Jako nauczyciel oraz trener pływania i biegania zajął się treningiem triatlonowym. Był dyrektorem treningowym oraz trenerem drużyny narodowej Wielkiej Brytanii, ma też spore doświadczenie w pracy z drużynami narodowymi – juniorów i seniorów z różnych krajów. Najbardziej interesuje go dynamika grupy społecznej i jej wpływ na pracę z drużyną sportową. Od 1984 roku organizuje triatlonowe obozy treningowe w Wielkiej Brytanii, a od 1987 roku na całym świecie. Współpracował też jako trener z federacjami narodowymi za granicą i pomagał Międzynarodowemu Komitetowi Olimpijskiemu i Międzynarodowej Unii Triatlonu w organizacji olimpijskich obozów solidarności. Jako inicjator i autor programu nauczania dla trenerów BTA (Brytyjskiego Stowarzyszenia Triatlonowego), odpowiedzialny za rozwój i wysoki poziom kursów, jest współtwórcą systemu edukacji trenerskiej w Irlandii, Hongkongu, państwach byłej Jugosławii, Izraelu oraz RPA.

W 2002 roku komentował zawody triatlonowe i pływackie podczas Igrzysk Wspólnoty Narodów. Dwa lata później telewizja BBC zaprosiła go do komentowania igrzysk olimpijskich w Atenach. Na igrzyskach Wspólnoty Narodów w 2006 roku towarzyszył walijskiej drużynie triatlonowej jako menedżer. Wielokrotnie komentował na żywo Maraton Londyński, zawody organizowane przez Międzynarodową Unię Triatlonu oraz mistrzostwa świata.

Dzięki udziałom w zawodach triatlonowych oraz pracy trenera i komentatora sportowego miał szansę zwiedzić niemal cały świat, poznać wielu wybitnych sportowców i trenerów.