"Jak zacząć biegać" - Sara Kirkham

Każdy potrafi biegać - dobrze wiemy, o co chodzi w tym sporcie, więc wychodzimy z domu i po prostu zaczynamy biec. Jeśli nigdy tego nie robiłeś, albo miałeś długą przerwę, warto się do tego odpowiednio przygotować.


W książce znajdziesz podpowiedzi, od czego zacząć przygodę z bieganiem, jak sprawić, by trwała długo i jak zdobywać pierwsze miejsce na mecie. Pełno tu praktycznych porad, wskazówek i podpowiedzi, a także cennych spostrzeżeń. Znajdziesz tu narzędzia, które pomogą ci przetrwać trudniejsze chwile regularnego treningu oraz pomysły na urozmaicenie i wzbogacenie go dzięki różnym rodzajom biegu, różnym programom treningowym oraz akcesoriom do biegania.

Kup książkę za 24,40 zł zamiast 34,90 zł

Najcenniejszą rzeczą, którą zyskasz dzięki tej książce jest lepsze samopoczucie nie tylko podczas biegów, ale także na co dzień.


KUP TERAZ


Recenzje książkiPatroni medialni:
Patroni medialni:

Autorzy:

Sara Kirkham
Sara Kirkham

Sarah Kirkham przez 20 lat pracowała jako trener i dietetyk dla najlepszych klubów fitness w Wielkiej Brytanii. Pomogła już tysiącom osób cieszyć się korzyściami płynącymi z aktywnego trybu życia. Nagrodzona za badania nad cukrzycą, których wyniki zostały opublikowane w fachowej prasie medycznej w 2009 roku.