Nowa Karta Biegacza

Nowa Karta Biegacza

Za mało miejsca w portfelu? Korzystaj z rabatów i płać za pomocą jednego kawałka plastiku. Od 30 lipca każdy biegacz może korzystać z Nowej Karty Biegacza.


Do tej pory Karta Biegacza upoważniała do zniżek. Organizatorzy przedsięwzięcia dedykowanego miłośnikom biegania dołożyli jeszcze jedną wygodną funkcjonalność - płatności pre-paid. Karta jest powiązana z bezpłatnym rachunkiem bankowym Banku Zachodniego WBK, który można zasilić dowolną kwotą. Dokonanie transakcji bezgotówkowej w Polsce z użyciem Karty jest bezpłatne. Do uzyskania dostępu do rachunku nie trzeba podpisywać umowy. Robiąc zakupy z Kartą Biegacza (rabat uzyskuje się poprzez okazanie Karty w sklepie czy hotelu) wciąż będzie można płacić gotówką lub inną kartą płatniczą.

Nowa Karta Biegacza jest spersonalizowana. Oznacza to, że z Karty może korzystać wyłącznie osoba, która o nią wystąpiła. Nie można przekazać Karty drugiej osobie. 

Karta uprawnia do otrzymania zniżek od 5 do nawet 40 procent, w ponad 250 sklepach i punktach usługowych – hotelach, SPA czy klubach fitness, na terenie całego kraju. Zapewnia też rabat na opłaty startowe na biegi partnerskie Festiwalu Biegowego, przy czym Kartę Biegacza mogą uzyskać także osoby niezwiązane ze sportem i biegami.